Logo

Antwerpse haven heeft eigen praline

Image
De havepraline kreeg dezelfde vorm als het logo.
ANTWERPEN. Na scheldegemeente Doel, die opgeslokt dreigt te worden door de havenindustrie, heeft de haven van Antwerpen een eigen praline. De praline in de vorm van het havenlogo is ontwikkeld door chocolatier Goossens.

Er zijn twee versie van de havenpraline: één van melkchocolade met een vulling van praliné ancienne en één van pure chocolade met daarin een exotische crème, vrij van noten en alcohol. Die exotische vulling staat voor het exotische karakter van de haven. Twee soorten pralines, en twee soorten verpakkingen: een kleine verpakking voor twee pralines en een grotere met 28 pralines.

De havenpralines zijn, net als de exclusieve verpakkingen, te koop in de winkel van chocolatier Goossens aan de Isabellalei 6 in Antwerpen. (mb)

 

 

De inhoud van deze website mag niet zonder schriftelijke toestemming van Waaskrant worden overgenomen.