Uitslagen WALIVO 28 en 29 april 2018

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING 28/04/2018 (26ste speeldag)
DONKERE WOLK - KATASVILLA: 4-2
KFC PUIVELDE - FC EVERSLAAR: 3-3
WM EQUANO  - HAM UNITED: 8-2
DE VLASBLOEM AVC - DIAMOND DICE RADO: 3-2
VLIERKOUTER - VKW70: 1-5
FINA - RS BOSDORP: 5-0 FF
STILLE VRIENDEN - THE CUP: 4-2

BEKER ZONDAG 1/2 FINALES 29/04/2018
FC BOSPARK 2 - FC BLUE BOYS: 1-1(p 0-3)
SK POST - ST.-ANNA LOKEREN: 3-1

KALENDER ZONDAG 1ste AFDELING 29/04/2018 (14de speeldag)
HARLEM GLOBESHOTTERS  - VK GOUDEN LEEUW: 9-1 (Uitgestelde wedstrijd van 10/12/2017)
SPAANS KWARTIER - FC FALSTAFF: 5-5

KALENDER ZONDAG 2de AFDELING 29/04/2018 (23ste speeldag)
FC CADO - BONDGALM-BOS 2: 3-2 (Uitgestelde wedstrijd van 25/02/2018)

(mb)

 

Lees ook:

WALIVO Uitslagen 10 en 11 november 2018

BEKER ZATERDAG 1/8ste FINALES 10/11/2018FC EVERSLAAR - FC PANDOERING: 4-0KATASVILLA - HAM UNITED: 0-2WM EQUANO - VKW 70: 3-4RS BOSDORP - DEN BOKSER: 0-3AVC DE VLASBLOEM - THE CUP: 4-2KP DONKERE...

Uitslagen WALIVO 3 en 4 november 2018

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING 3/11/2018 (10de speeldag)VK RODEO - THE CUP: 1-7KFC PUIVELDE - KP DONKERE WOLK: 2-3KINGS EROTICA - AVC DE VLASBLOEM: 0-6KATASVILLA - VKW 70: 1-2RADO - HAM UNITED:...

Uitslagen WALIVO 20 en 21 oktober 2018 

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING 20/10/2018 (8ste speeldag)WM EQUANO - STILLE VRIENDEN: 4-0VK RODEO - KINGS EROTICA: 4-4THE CUP - VKW 70: 4-2HAM UNITED - KP DONKERE WOLK: 3-3REAL HANSEVELDE - AVC DE...

Uitslagen WALIVO 13 en 14 oktober 2018

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING 13/10/2018 (7de speeldag)WM EQUANO - RADO: 1-2KFC PUIVELDE - VKW 70: 0-0HAM UNITED - VK RODEO: 4-0THE CUP - REAL HANSEVELDE: 5-2FC EVERSLAAR - KP DONKERE WOLK: 1-6SK...

uitslagen WALIVO 6 en 7 oktober 2018

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING 6/10/2018 (6de speeldag)RADO - KATASVILLA: 4-4KINGS EROTICA - HAM UNITED: 3-3REAL HANSEVELDE - KFC PUIVELDE: 2-3FC EVERSLAAR - VK RODEO: 2-0SK VLIERKOUTER - THE CUP:...

Uitslagen WALIVO 22 en 23 september 2018

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING 22/09/2018 (4de speeldag)KP DONKERE WOLK - AVC DE VLASBLOEM: 0-2THE CUP - KATASVILLA: 2-2RADO - VK RODEO: 5-1WM EQUANO - KFC PUIVELDE: 2-1STILLE VRIENDEN - KINGS...