Accent Jobs For People kleedt de 10 schoolverlaters van het jaar 2010
SINT-NIKLAAS. Accent Jobs For People verkoos de 10 schoolverlaters van het jaar. De verkiezing was een uitloop van de campagne ‘Krijg de klere(n), voor je eerste job’, die afstuderende jongeren aan het werk moest krijgen. De 10 winnaars mochten elk 5 trendy work-outfits shoppen in Shoeby Fashion Store, Stationstraat 78 te Sint-Niklaas.
Begin 2010 lanceerde Accent Jobs For People haar schoolverlatercampagne ‘Krijg de Klere(n)’. De campagne speelde in op de hoge werkloosheidsgraad bij jongeren en de groeiende vraag naar talent. "In het 2009 bedroeg de jongerenwerkloosheid 25 procent. Dit was voor ons een signaal om een activatiecampagne te doen gericht op jongeren We hebben de ‘krijg de klere(n) campagne’ een jaar gevoerd in jongerenmedia, op schoolbeurzen en schoolcampussen. In totaal hebben we zo 4176 jongeren ingeschreven en aan een eerste werkervaring geholpen.", aldus Lieven Bonamie, Marketing Director Accent Jobs For People. Omdat fashion een ‘hot issue’ is bij jongeren werd voor de activatiecampagne een samenwerking aangegaan met retailer Shoeby Fashion waarbij elke winnaar vijf trendy work outfits kon winnen. Uit de 4176 inschrijvingen werden 10 jongeren gekozen die via Accent aan het werk gingen en nog steeds aan het werk zijn.
Winnaars Niels Vandermeulen, Nathalie Vijncke, Evelien Standaert, Mathias Vandendriessche, Tabitha Van Den Bergh, Maarten Devrieze, Anthony Van Tulder, Joris Claerhout, Sofie Van Der Beken en Evy Lefebvre mochten zo komen shoppen bij Shoeby Fashion Sint-Niklaas.
Accent Jobs For People is een uitzend-selectiebedrijf opgericht in 1995 door Philip Cracco (CEO) en Conny Vandendriessche (COO). In oktober 2006 werd GIMV voor 33% aandeelhouder. Accent maakt deel uit van The House of HR, die naast Accent Jobs For People nog andere gespecialiseerde HR bedrijven omvat. Accent telt vandaag 518 vaste medewerkers en is actief in België, Nederland en Spanje met een netwerk van 165 kantoren en een geconsolideerde omzet van 193 miljoen euro (2009). Accent richt zich op het hogere segment van de uitzendmarkt met een absolute focus op uitzendjobs met de optie op een vast contract. (Rolf Duchamps)
info: accent.jobs