Zwijndrechts gemeenteraadslid schenkt soep met letter
ZWIJNDRECHT. Het gemeenteraadslid van Groen! Vera Cole, nodigt uit om soep te komen proeven op donderdag 23 december van 15 tot 19 uur op het Antwerpse Conscienceplein. Ze doet via haar 'Open School' waar ze werkt en in het kader van 'Soup for Life'.
Wereldwijd leven 15 miljoen kinderen die hun ouders verloren aan de gevolgen van aids. Ze blijven alleen achter en moeten zelf zorgen voor eten, het huishouden en hun broertjes en zusjes. Het Rode Kruis helpt jaarlijks 100.000 weeskinderen van aidsouders in zuidelijk Afrika. Wie daar meer over wil weten, kan even kijken op musicforlife.rodekruis.be.
Vera Cole staat met een grote stand op het Conscienceplein waar er 26 soepen worden verkocht. Voor elke letter van het alfabet wordt er een soep verkocht en met een bijhorend receptenboekje 'Soepen van A tot Z'. De verkleumde en hongerige voorbijgangers kunnen er een opwarmertje bekomen. De opbrengst gaat integraal naar Music for Life. Het soepje dat het Zwijndrechtse gemeenteraadslid serveert is dat met de letter T. (Rolf Duchamps)