Berichten uit de politiezone Sint-Niklaas (13-12-2010)
inbraak
SINT-NIKLAAS. Een 27-jarige man uit Lokeren stelde gisteren vast dat er werd ingebroken in zijn wagen in Rietvelde. De inbrekers verdwenen met een fototoestel.
dronken kerel
De politie pakte gisteravond een 27-jarige dronken man uit Sint-Gillis-Waas op. De dronken kerel stond om 20.52 uur het verkeer te regelen op het kruispunt Grote Markt - H. Heymanplein. Hij mocht ontnuchteren in de cel.
keukenbrand
De brandweer moest vannacht rond 1.47 uur uitrukken voor een keukenbrand in de Kerkstraat. Een frietpot was er op het vuur blijven staan en had vuur gevat. De brandweer had de brand snel onder controle maar kon niet beletten dat de keuken volledig uitbrandde. Niemand raakte gewond.
actie alcohol en drugs
In de nacht van zaterdag op zondag tussen 22 uur en 6 uur een actie rond alcohol en drugs in het verkeer in de Patotterij. Zo’n 83 automobilisten werden gecontroleerd. Bestuurders die bij het zien van een controlepost rechtsomkeer maakten, werden onderschept door een motorbrigade. De politie maakte vandaag de resultaten bekend: 5 dronken chauffeurs moesten onmiddellijk hun rijbewijs voor 15 dagen inleveren, 4 chauffeurs zagen hun rijbewijs voor 6 uur ingetroken en twee bestuurders moesten hun wagen 3 uur aan de kant laten staan.
Daarnaast bleek één bestuurder zonder geldig keuringsbewijs te rijden, één bestuurder reed met een voorlopig rijbewijs waarmee hij in het weeken niet mag rijden en één chauffeur had eigenlijk een rijverbod. Hij mocht z’n auto onmiddellijk aan de kant laten staan.
ongeval
Vanmorgen gebeurde rond half negen een ongeval in het Europark-Zuid. Een 37-jarige automobilist kwam van een bedrijfsparking gereden en kon een aanrijding met een 22-jarige automobiliste uit Hamme niet meer vermijden. De jonge vrouw belandde met haar wagen tegen een verlichtingspaal en werd licht gewond overgebracht naar het ziekenhuis. (mb)