Saschia De Rudder in finale Miss Exclusive
SINT-GILLIS-WAAS. Miss Exclusive is een jonge missverkiezing, in 2009 op poten gezet door Ken Stevens die geen onbekende is in het wereldje. Dit jaar is de verkiezing aan z'n tweede volwaardige editie toe. De plaatselijke preselectie werd op 8 mei in de Beverse taverne De Pomp gehouden. Uit 500 meisjes werden tien finalistes gekozen, waaronder Saschia De Rudder uit Sint-Gillis-Waas. Met haar 17 lentes is ze de jongste kandidate.
De blonde Saschia De Rudder is op haar 17de geen groentje in het wereldje van missverkiezingen. Ze deed eerder mee aan Miss Diamant, waar ze de persprijs won, Elite Model, Model & Mannequin. Al zijn die laatste geen echte missverkiezingen maar hebben die meer te maken met de ambitie van Saschia om model te worden. Die droom probeert met haar deelname aan Miss Exclusive waar te maken, al lijkt een job in de media een mooi alternatief. Een echt plan B heeft de ambitieuze jongedame niet. "Ik ben bij elke deelname tot in de halve finale geraakt.", verklapt De Rudder. Als ze het tot Miss Exclusive schopt, komt ze dichterbij de verwezenlijking van haar tweede droom: een missverkiezing in het buitenland meemaken. Annelien Pauwels, Miss Exclusive 2011 vertegenwoordigde ons land op Top Model of the World. In september doet ze hetzelfde op Beauty of the World.
Zo ver is de Wase Saschia De Rudder nog niet. Tot de verkiezing van 24 september moet ze elk weekend deelnemen aan activiteiten en staat er nog een promotour door België op het programma. "Ik heb al een fotoshoot in het serpentarium in Blankenberghe gedaan en fotoshoots in lingerie en trouwkledij.", vertelt De Rudder. "Voor de promotour doen we onder andere de kaasmarkt in Brugge aan." Daarnaast moeten de meisjes ook elkaar kunnen entertainen. "We zijn opgesplitst in groepjes van 5 meisjes. Elk groepje moet een activiteit voor de andere meisjes organiseren. Mijn groepje moet dat aan kust doen.", vertelt Saschia enthousiast. "We weten nog niet precies wat we gaan doen. Begin juli komen we samen om dat te bespreken."
Saschia heeft alvast 5.000 flyers laten drukken om mensen te mobiliseren om op haar te stemmen. Daarvoor lanceert ze binnenkort een website. Wie haar nu al wil volgen, kan terecht op haar facebookpagina.
Stemmen op Saschia De Rudder kan door ME 7 te sms'en naar 6693. (mb)
