Berichten uit de politiezone Sint-Niklaas (28-07-2011)

diefstal

SINT-NIKLAAS. Een 27-jarige vrouw uit Lokeren werd vanmiddag rond 12.30 uur het slachtoffervan een gauwdief in een winkel in de Stationsstraat. Toen zij wou betalen aan de kassa bleek dat haar portefeuille gestolen was uit haar handtas. De dame verloor persoonlijke documenten en 40 euro. Ook een 85-jarige vrouw werd bestolen door een gauwdief. Zij verloor persoonlijke documenten en 160 euro.

diefstal

Een bediende uit een winkel in de Kapelstraat betrapte vanmiddag een dief die goederen uit de winkel onder zijn hemd verborgen had.

ongeval

Een 34-jarige vrouw uit Hamme verloor vanmorgen rond 8.10 uur de controle over haar stuur op de Prins Alexanderlaan. Haar voertuig ging 3 maal over de kop. De vrouw werd licht gewond naar het ziekenhuis gebracht.

brand

Vanmorgen ontstond rond 10.15 uur brand in een vrachtwagen aan de Grote Markt ter hoogte van het Ibishotel. Een ploeg van de politie die toevallig passeerde kreeg de brand onder controle. De brandweer heeft nageblust. (mb)