Sollicitatiebeurs zet leerlingen GTI op weg naar eerste job

BEVEREN. Het GTI Beveren organiseerde gisteren een sollicitatiebeurs. Daarbij kregen leerlingen de kans om al dan niet fictief te solliciteren bij echte bedrijven. Daarmee wil de school haar leerlingen voorbereidingen op hun eerste job. Het voordeel voor de leerlingen is dat ze leren solliciteren in een veilige omgeving, bruikbare tips krijgen en potentiële werkgevers leren kennen. De deelnemende bedrijven leren op hun beurt interessante profielen kennen. 

"Wij willen onze leerlingen perfect voorbereiden op het echte leven. En een eerste job is uiteraard een belangrijk onderdeel van dat leven. Daarom investeren wij sterk in een opleiding die een verbinding maakt tussen het leven op de werkvloer en het leven op de schoolvloer. Binnen het kader van het project ‘duaal leren’ zorgen wij er zo voor dat onze leerlingen hun opgedane kennis onmiddellijk kunnen toetsen op de werkvloer bij een Bevers bedrijf.", zegt directeur Pascal De Rop.  De sollicitatiebeurs is één van de initiatieven om leerlingen voor te bereiden op de arbeidsmarkt. (mb)

 

 

Lees ook:

Extra studeerruimtes voor blokkende studenten

BEVEREN. In aanloop naar de examens stelt de gemeente Beveren opnieuw enkele lokalen ter beschikking van de studenten die rust willen blokken. Voorgaande jaren stelde de gemeente Beveren een...

GTI Beveren pakt uit met nieuw E-lab

BEVEREN. De gemeente Beveren investeert in de modernisering van de technische opleidigen in het GTI.  Er zijn er al vijf nieuwe laserprinters in het in het nieuwe Engineering-lab, dat kortweg E-lab...

Verkeersweek bij GTI Beveren

BEVEREN. Het GTI in Beveren is gisteren gestart met de verkeersweek. Voor elk jaar komt er een activiteit om de jongeren bewust te maken van de gevaren en risicofactoren in het verkeer. In het...