Sollicitatiebeurs zet leerlingen GTI op weg naar eerste job

BEVEREN. Het GTI Beveren organiseerde gisteren een sollicitatiebeurs. Daarbij kregen leerlingen de kans om al dan niet fictief te solliciteren bij echte bedrijven. Daarmee wil de school haar leerlingen voorbereidingen op hun eerste job. Het voordeel voor de leerlingen is dat ze leren solliciteren in een veilige omgeving, bruikbare tips krijgen en potentiële werkgevers leren kennen. De deelnemende bedrijven leren op hun beurt interessante profielen kennen. 

"Wij willen onze leerlingen perfect voorbereiden op het echte leven. En een eerste job is uiteraard een belangrijk onderdeel van dat leven. Daarom investeren wij sterk in een opleiding die een verbinding maakt tussen het leven op de werkvloer en het leven op de schoolvloer. Binnen het kader van het project ‘duaal leren’ zorgen wij er zo voor dat onze leerlingen hun opgedane kennis onmiddellijk kunnen toetsen op de werkvloer bij een Bevers bedrijf.", zegt directeur Pascal De Rop.  De sollicitatiebeurs is één van de initiatieven om leerlingen voor te bereiden op de arbeidsmarkt. (mb)

 

 

Lees ook:

Verkeersweek bij GTI Beveren

BEVEREN. Het GTI in Beveren is gisteren gestart met de verkeersweek. Voor elk jaar komt er een activiteit om de jongeren bewust te maken van de gevaren en risicofactoren in het verkeer. In het...

Eerste leerlingen duaal leren afgestudeerd

SINT-NIKLAAS/HAACHT. Acht leerlingen van Sint-Carolus Sint-Niklaas hebben de nieuwe opleiding duaal leren in de studierichting Chemische Procestechnieken (TSO) met succes voltooid. Zij zijn de...

Dubbel goud voor GTI Beveren op Technologicabeurs

BEVEREN/GENT. Het Gemeentelijk Technisch Instituut (GTI) Beveren stuurde enkele leerlingen naar  de Technologicabeurs in Gent. Het led-spaakscherm van Jonas Scheldeman uit 6I²C kreeg er een eerse...