Stekens infomagazine steekt in een nieuw jasje

STEKENE. Het gemeente infomagazine van Stekene, ‘Uitstekend’, zit in een nieuw jasje. De layout is opgefrist en ook aan de inhoud is gesleuteld: naast de informatieve berichten is er voortaan plaats voor verhalen van inwoners. Daarmee wil de gemeente werken aan verbondenheid en de de Stekenaar in z’n dagelijkse doen en laten in beeld brengen.

Er zijn terugkerende rubrieken als ‘Actief natuurlijk’, waarin een vereniging in de kijker wordt gezet,  ‘Hallo’ waarin een inwoners wordt voorgesteld en ‘Dankjewel’ waarin een vrijwilliger een podium krijgt. In de rubriek ‘Pssst’ komt de relatie van een inwoner en de natuur aan bod. Ook burgerparticipatie komt aan bod. "In de rubriek ‘Samen Stekene’, verwijzend naar het participatieplatform samen.stekene.be, vind je nieuwe projecten terug en sporen we je aan om je menig te geven, je ideeën of voorstellen te formuleren en zo bij te dragen tot de beslissingen van onze gemeente", klinkt het bij schepen van Burgerparticipatie Gunter Van Campenhout. Wie iets te vieren heeft, kan nu foto’s insturen voor de rubriek ‘Uitstekend gevierd’.

Tot slot is er een aparte uitneembare ‘UiT in Stekene’-brochure in het midden van het magazine. (mb)

 

Lees ook:

REGIO. Toerisme Oost-Vlaanderen heeft de nieuwe editie van het gratis fietsmagazine StapAf klaar. In het magazine gaat de lezer samen met zanger Luc De Vos op stap langs vier musea en...

BEVEREN. De gemeente Beveren lanceert een enquête over het gemeentelijke informatieblad Onze Gemeente. Concreet wil de gemeente van de lezers/inwoners weten of het blad vlot leest, er goed uitziet...

BEVEREN. De inwoners van Beveren kregen de voorbije dagen het vernieuwde gemeentelijk magazine 'Onze Gemeente' in de bus. Het nieuwe infoblad in iets kleiner van formaat en inhoudelijk werd het...

BEVEREN. Woensdagmorgen konden we in primeur het december-nummer van ‘Beveren Magazine’ van het Grootste Winkeldorp van Vlaanderen, inkijken. Het staat uiteraard in het bteken van de Eindejaar...

SINT-GILLIS-WAAS. Door een verandering van werken bij De Post zal het informatieblad van de gemeente Sint-Gillis-Waas pas volgende week in de brievenbus vallen. Door de late bedeling is o.a. de...

SINT-GILLIS-WAAS. Op 15 januari valt bij de inwoners van Sint-Gillis-Waas het vernieuwde infoblad in de brievenbus. Een nieuwe lay-out en kleurendruk moeten zorgen voor een betere communicatie.