Zonnecenter Osiris gaat voor gezonder bruinen
SINT-NIKLAAS. Zonnecenter Osiris in de Kokkelbeekstraat is na een grondige vernieuwing heropend. De bestaande zonnebanken zijn vervangen door moderne exemplaren die meer aandacht schenken aan de ontwikkeling van vitamine D.
Zonnecenter Osiris in de Kokkelbeekstraat 67 in Sint-Niklaas is helemaal vernieuwd en op technisch vlak nauwelijk te vergelijken met het oude zonnecenter. Waar de oude zonnebanken focusten op snel bruin worden, is de focus met de moderne zonnebanken verlegd naar de ontwikkeling van vitamine D en huidverbetering. "Door minder aandacht te besteden aan UVA-licht, maar meer focus op UVB, zal de huid meer vitamine D en pigment aanmaken.", zegt uitbaatster Els Willaerts, "Bovendien zijn onze toestellen uitgerust met beauty light#collageenlampen. Dit licht werkt vooral ontstekingsremmend op allerhande huidproblemen, zoals acne, psoriasis,eczeem en anti-aging. De beautylampen met rood licht zijn er om de huid te vernieuwen, ze zetten de huid aan tot het vormen van collageen. En dat is goed voor de elasticiteit. Onze jewel zonnebanken geven daarnaast ook nog eens geel licht extra, wat je een energieboost geeft."
Els Willaerts is een onderneemster die sterk blijft geloven in ondernemen in het stadscentrum van Sint-Niklaas. "Ik ben sinds 1986 werkzaam in deze sector en geloof nog in het zakendoen in het stadscentrum. Je merkt dat er een frisse wind door onze stad komt, door nieuwe, leuke zaken die erbij komen zoals onze buur op nr 69,' Hanuman', een fancy koffiebar die opent in augustus."
Zonnecenter Osiris is alle dagen open: op weekdagen van 9 tot 21 uur, op zaterdag tot 19 uur en op zondag tot 13 uur. (mb, foto: © Google Maps)