Brico Lokeren zit in een nieuw jasje

LOKEREN. Met de heropening van Brico Lokeren kregen de plaatselijke doe-het-zelvers een mooi sinterklaaskadootje. De winkel zit nl. helemaal in het nieuw en is nu ingericht volgens het nieuwe concept van de keten.

Brico Lokeren opende op vrijdag 5 december de deuren na een renovatie. De winkel kreeg een make-over volgens het nieuwe Brico-concept, waarbij klantvriendelijkheid en overzicht centraal staan. Zo werd de verfmenger en de servicebalie vernieuwd, zodat klanten sneller geholpen kunnen worden. Daarnaast is er een gloednieuwe ‘Reserve & Go’-zone, waar klanten hun online bestellingen eenvoudig en snel kunnen afhalen. Verder werd de toegang tot de pergola vernieuwd en kreeg de verf- en elektrische gereedschapsafdeling lagere schappen. "We zijn blij dat we onze deuren terug kunnen openen en onze vertrouwde klanten mogen ontvangen in de vernieuwde winkel. We zijn benieuwd naar de reacties en hebben met het hele team hard gewerkt om er iets moois van te maken.", zegt filiaalmanager Filip Liévois.

Brico Lokeren is te vinden aan Tweebruggenstraat 6 in Lokeren. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag van 8:30 uur tot 18 uur. (mb, foto: © Brico)