Burgemeester Marc Van de Vijver schenkt 4.000 euro aan De Klaproos
GEMEENTE BKZ. Afgelopen zomer organiseerde burgemeester Marc Van de Vijver (Wij, Samen Sterk) z’n jaarlijkse ‘Feest van de Burgemeester’. Dat feest leverde 4000 euro op, dat werd geschonken De Klaproos uit Kallo.
Afgelopen zomer organiseerde burgemeester Marc Van de Vijver zijn jaarlijkse ‘Feest van de Burgemeester’. De opbrengst van dat feest gaat steevast naar een goed doel uit de gemeente. Het feest leverde 4000 euro op. Als goed doel viel de keuze op De Klaproos uit Kallo. De Klaproos biedt al meer dan 30 jaar zorg en opvang aan mensen met een mentale beperking. In Kallo beschikken ze over twee leefgroepen en een dagopvangcentrum.
“Dertig jaar geleden stampten een aantal lotgenoten De Klaproos uit de grond om ervoor te zorgen dat hun kinderen de nodige opvang en begeleiding konden genieten dicht bij huis. Sindsdien is De Klaproos uitgegroeid tot een volwaardige zorgaanbieder en een onmisbare schakel in het zorglandschap van onze gemeente. Dit alles dankzij het prachtige werk van de medewerkers en een fantastische kern vrijwilligers. Zo een prachtig project geef ik graag een extra duwtje in de rug. Ik ben er meer dan zeker van dat de opbrengst van mijn feest hier goed besteed is.”, aldus burgemeester Marc Van de Vijver. (mb)