Temse start nieuwsflash voor jongeren

ImageTEMSE. Om het reilen en het zeilen op vlak van jeugd nog dichter, vlugger en directer bij de jongeren te brengen start de gemeentelijke Jeugddienst met een 'Nieuwsflash'.
"De laatste jaren is er op vlak van jeugd heel wat gerealiseerd in Temse, de jeugd van Temse heeft gekregen waar ze recht op heeft. Het jeugdontmoetingscentrum is het epicentrum van alle gebeuren rond jeugd, alleen moet in dit geraamte (nog meer dan er nu al inzit) een ziel gestoken worden.", aldus schepen Hugo Maes. "We stellen vast dat ondanks vele inspanningen om de informatie, de reclame, ... die rond activiteiten voor de jeugd via de plaatselijke reclamebladen, strooifolders richting jongeren van Temse gestuurd wordt, onvoldoende resultaat oplevert.
Vandaar dat ik het een prima initiatief vind dat er onder impuls van Jeugdschepen Debby Vermeiren, bijgestaan door onze jeugddienstmedewerkers,  een wekelijkse 'Nieuwsflash Jeugd Temse'  via electronische weg, op vrijdag (dus kort voor het weekend)  naar de jeugd toegezonden wordt.", gaat Hugo Maes verder.