9.300 Wandelaars in en rond Stekene

Image
De Smokkelaars vestigden met 9.300 deelnemers een record in hun wandelbestaan. Hun hoogste aantal deelnemers stond tot voor 24 februari op 3.600. Maar het was ook maar de eerste keer dat ze de Nationale Wandeldag mochten organiseren.
STEKENE. De Smokkelaars hebben waarschijnlijk de meest onvergetelijke wandeldag in hun bestaan meegemaakt. Maar ’t was ook de eerste keer dat ze Nationale Wandeldag mochten organiseren. Ze waren op weg naar de 10.000 en bleven staan op 9.300.

 

Natuurlijk, dat zo’n aantal zeker niet in de verwachtingen lag van Reno en Leo Martens en hun team dat bijna uit tweehonderd werkers bestond. Omdat alles zowat voorzien was voor 5000 deelnemers moest er wel af en toe uitgekeken worden naar meer eten en drank. Maar de rijke ervaring van de Smokkelaars zorgde er voor dat er geen problemen waren. En dat wandelaars vroege mensen zijn, werd ook in Stekene vastgesteld. ’t Was nog geen half zeven ’s morgens toen ze daar al waren. Wie met mobilhome was gekomen, had natuurlijk een paar wandelstappen voor. In totaal stapten 410 wandelclubs mee. (R.D.)